sobota 29. marca 2014

Kiskove poďakovanie

Takto malo vyzerať Kiskove poďakovanie:

1.     „Ďakujem sociálnym sieťam – vďaka nim ľudia nie sú odkázaní na zobrazovaný obsah televízií, printu a rozhlasu, na ktorý oproti vláde nemám dosah. Navyše vďaka nim vidíme, koho volia kamaráti a ich kamaráti.

2.     Ďakujem internetovým „odborníkom“ – oni prví zozbierajú a zaplnia nástenky kamarátov všetkými relevantnými a irelevantnými článkami, videami a obrázkami, ktoré potom slúžia ostatným na získavanie pozornosti, súhlasu, uznania a pocitu spoluúčasti na riadení krajiny.

3.     Ďakujem stávkovým kanceláriám – vďaka nim môžu byť všetkým ukradnuté zaplatené „prieskumy“, lepší kurz totiž jasne ukáže, kto má menšie šance, a keďže nejde o málo peňazí, je to dostatočne objektívne a vyskúmané.

4.     Ďakujem Róbertovi Ficovi – bez toho, aby ho toľkí nenávideli, by som nemal možno dve tretiny hlasov.

... Ďalej si želám...


1.     Aby ste nezabúdali, že finančné skupiny nie sú ľavicové a pravicové, a že my všetci čo vás reprezentujeme, sme nimi ďalej manipulovaní, uplácaní a vydieraní.

2.     Aby ste voľby nedegradovali spôsobom ako hokej. Ošiaľ prejde, ale konečne dokázaný fakt, že ani najsilnejšia vládna strana nemá na silu voľby ľudu, nech pretrváva aj v ďalších a ďalších voľbách. Nebuďte hneď skeptickí, keď to náhodou vašim favoritom nevyjde ako našim chlapcom na ľade. Kvôli hokeju nemáte problém sa zamestnať a chleba drahší nebude, toto je iné.

3.     Aby ste neprestávali byť kritickí – nie som ani zďaleka dokonalý, prosím všímajte si to. Možno budem rovnaký somár ako moji predchodci, nehanbite sa mi to potom povedať, no a čo keď sa aj pomýlime?

4.     Aby ste sa za mňa nehádali a nebili – totiž nie každý, kto má iný názor, je nepriateľ. Záujem máme všetci rovnakí a toť, aby nám tu bolo čo najlepšie. Na spôsob, akým to dosiahnuť, môžeme a MAJME rozdielny názor. Nie každý vyrastáme v rovnakom prostredí a tobôž nie študujeme, pracujeme, žijeme. Nakoniec vaše presvedčenie aj tak často nie je tak úplne vaše, že?

Som Andrej Kiska, a bodaj by mi toto aspoň prešlo hlavou. Ďakujem

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára